Strony WWW

Proces gromadzenia informacji
Jest to proces, w którym zajmujemy się fachową analizą potrzeb klienta. Nasza firma chętnie pomaga i doradza klientowi, jak moglibyśmy wspólnie zbudować jego stronę www lub jakie funkcjonalności powinna posiadać Twoja aplikacja internetowa. Dobrze przeprowadzony proces gromadzenia informacji może w stu procentach zagwarantować sukces Twojego przedsięwzięcia.

Ustalanie celów funkcjonowania Twojego serwisu
Twoja nowa strona internetowa nie może być niejasna dla końcowego odbiorcy. Określając funkcjonalność Twojego serwisu, zrób krok do tyłu i spójrz na nią z zewnętrznego punktu widzenia - co ludzie mogą chcieć dowiedzieć się o Tobie? Co można im zaoferować? Jak warto przedstawić im Twój wizerunek? Mamy doświadczenie w tej dziedzinie i gwarantujemy że Twoja inwestycja będzie spełniała wszystkie te założenia.

Zrozumienie publiczności
To może nie być tak proste, jak się wydaje. Trzeba chronić obszary poufnych informacji. Czy warto powielać pewne treści w obrębie stron. A może dostęp do informacji powinien być możliwie swobodny w wielu miejscach serwisu. Jak stworzyć serwis przyjazny ale równocześnie wartościowy merytorycznie. Nasz Eksperci Ci w tym pomogą.

Zespół
Projektowanie stron internetowych jest multidyscyplinarnym działalnością, która zazwyczaj wiąże się ze specjalistami z następujących sektorów: systemy informatyczne, technologie informacyjne i projektowanie procesu komunikacji. Za niewielką stronę WWW może to być odpowiedzialna tylko jedna osoba, ale dla większych projektów będzie potrzebny zespół ekspertów. Jednak wielu innych ludzi może również wziąć udział w procesie tworzenia serwisu, takich jak: projektanci grafiki www, fachowcy od wizerunku, copywriterzy. Agencja reklamowa DEV INDUSTRY z Poznania pracuje ze wszystkimi tymi typami ludzi, To oni tworzą strony www dla naszych klientów. Najczęstszym błędem jest niedocenianie, procesu wypełniania strony internetowej treścią, jeśli jesteś odpowiedzialny za wprowadzenie treści, pamiętaj że czasami warto przekazać ten proces zawodowym copywriterom. Strona internetowa będzie wymagała po jakimś czasie aktualizacji, czym także możemy zająć się za Ciebie.

Technologie
Pracujemy zarówno na gotowych systemach zarządzania treścią, jak i tworzymy własne rozwiązania CRM i ERP. Nasza technologia w której lubimy tworzyć, największą rolę odgrywają popularne języki programowania jak Ruby On Rails czy jeszcze bardziej popularny język PHP. Frontend'ową warstwę aplikacji tworzymy zawsze w HTML5 i CSS3 co dopełniamy skryptową technologią JavaScript przy wsparciu framework'a jQuery. Posiadamy też pełne zaufanie do technologi firmy Microsoft.

Zarządzania treścią WWW
Systemy zarządzania treścią pozwalają administratorowi na zarządzanie witryną oraz aktualizację treści. Jakie funkcje mogą się znaleźć w panelu administracyjnym systemu CMS, to już zależy od dystrybucji, jeżeli korzystamy z popularnych rozwiązań jak Wordpress czy Joomla, tam funkcjonalność jest ograniczona. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku bardziej zaawansowanego oprogramowania jakim jest Drupal.